Thug Music (Polska)

Forum zbierające ludzi, którzy słuchają prawdziwego rapu


#1 2011-10-30 23:32:13

Pan Władza

Moderator

38432638
Skąd: sss
Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Zapytaj com pl

Wy głupie suk.insyny aka moderatorzy - usuwacie moje pytania
To ku.rwa zemsta, bo pisałem co myślę i tak się to teraz załatwia?
Zadzieracie skur.wiele ze zbyt walniętym kolesiem, chyba wiecie
Nudzi mi się, więc to piszę wy niegidziwi tego numeru obwiesie

Możecie teraz possać moje jaja i usunąć mnie z tego "forum"
Ale ludzie co widzieli to widzieli, więc wznieście swe modły ku Bogu
Nie chcę robić za poszkodowaną ofiarę, bo pisałem szczerą prawdę
Kto widział co robiłem - potwierdzi, a wy strzelcie sobie dawkę

Nie wytrzymacie tępa, które nadam za parę chwil, zaleję was spamem
Mam dostać ostrzeżenie? Mam czekać na waszę czcigodną karę?
I nie jestem kolesiem, który się wkurzył i pisze to z wyjątku
Pozdro dla Thug Music bo oni wiedzą, co kryje się w głebi, w środku

Ładuję wiec granatnik i celuję w wasz system usuwania pytań
Ziomki przestańcie, bo pokolei będziecie w dziwnych okolicznościach znikać
Spójrz ziomek na mój profil - za chu.ja się uwzięli, pewnie to też usuną
Bo jestem zbyt uciażliwy, więc skasują mnie ołowianą kulą

Moje:
Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:19 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Dla moderatorów, podoba się?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie zawiera wulgarny język. Jest to poważne naruszenie regulaminu.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:08 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Czy moderadorzy się na mnie uwzięli?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie narusza regulamin serwisu.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:57 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Rap czy Metal?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie musi znajdować się w polu "Pytanie" a nie w opisie, musi mieć też poprawną formę.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:57 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Czy słusznie zostały usunięte moje 2 pytania z profilu?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie zawiera wulgarny język. Jest to poważne naruszenie regulaminu.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:57 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Pomożesz rozkręcić forum o rapie?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: SPAM! Pytanie zawiera niechcianą reklamę masową. Kontynuuowanie spamu może spowodować usunięcie Twojego konta bez ostrzeżenia.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:52 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Old Shool czy New Shool?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie musi znajdować się w polu "Pytanie" a nie w opisie, musi mieć też poprawną formę.

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:52 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Masta Ace czy Big Daddy Kane?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie musi znajdować się w polu "Pytanie" a nie w opisie, musi mieć też poprawną formę.




Kochająca Boga, która się za mną wstawiła:
Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:30

Twoje pytanie: "Czy ważna jest dla Ciebie wiara w Boga czy masz swoja własną filozofię?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Zanim zadasz pytanie użyj funkcji wyszukiwania. Prawdopodobnie ktoś już zadał takie samo pytanie jak Ty!

    Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:30

Twoje pytanie: "Czy ważna jest dla Ciebie wiara w Boga czy masz swoja własną filozofię?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Zanim zadasz pytanie użyj funkcji wyszukiwania. Prawdopodobnie ktoś już zadał takie samo pytanie jak Ty!

    Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 22:01

Twoje pytanie: "Czy uważasz, że niektóre osoby na tym portalu zadają pytania po to by narzucić swój tok myślenia, a jak sie z nimi nie zgadzasz to "się czepiają"?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: SPAM! Pytanie zawiera niechcianą reklamę masową. Kontynuuowanie spamu może spowodować usunięcie Twojego konta bez ostrzeżenia.

    Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 00:40

Twoje pytanie: "Czujesz sie samotnie?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie narusza regulamin serwisu.

    Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 29.10.2011 02:44

Twoje pytanie: "Mlodybzikers i ja właśnie sie zaręczyliśmy;) Mamy już swiadków(ale jak ktoś chce to chętnie;P) Potrzebujemy jeszcze kogoś kto udzieliłby nam slubu.. Znacie kogoś takiego?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Stosuj się do zasad ortografii. Nie pisz wielkimi literami. Nie używaj w pytaniu dużej ilości znaków interpunkcyjnych.


http://img197.imageshack.us/img197/1597/thuglifek.gif

Offline

 

#2 2011-10-30 23:33:34

Pan Władza

Moderator

38432638
Skąd: sss
Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zapytaj com pl

Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:35 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Modzie, który usuwa moje pytania... przeczytasz to?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie zawiera wulgarny język. Jest to poważne naruszenie regulaminu.

    Wiadomość automatyczna Zapytaj.com.pl 30.10.2011 23:34 Można usunąć po 48h

Twoje pytanie: "Moderator to 8-letnie dziecko?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie zawiera wulgarny język. Jest to poważne naruszenie regulaminu.


http://img197.imageshack.us/img197/1597/thuglifek.gif

Offline

 

#3 2011-10-31 08:38:20

 Krasch

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 406
Punktów :   

Re: Zapytaj com pl



To już jest mania, mi (chyba) usunęli pytanie ,,Co sądzicie o moderatorach'' ale nie pamiętam czy usunęli.


Walcie się moderzy i wszystkie lizodupy które boją się wychylić.

Pozdro dla ludzi typu Thug'a którzy narzucają im jak najwięcej


http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2008/03/18/0318_tupac_460x276.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol Wyburzenia kraków taksówka wałcz